Садочки

Родина навчальних закладів

Дізнайтеся більше про наші садочки, школу-гімназію, центр дистанційного навчання, школу мистецтв і додаткові заннятя
та зробіть свій правильний вибір!

Щасливе дитинство починається тут!

Мережа дитячих садочків «Умка» – це три заклади у Києві, які готують діток до школи, організовують корисне дозвілля і допомагають малечі соціалізуватись серед однолітків. І, звичайно, є надійними помічниками для батьків, які змушені працювати з ранку до вечора.

Ми виховуємо діток вже 19 років і маємо чудові рекомендації від батьків наших маленьких вихованців. Нас радять своїм друзям і колегам, і це – найбільше визнання нашої роботи.

Ми створили комфортні умови для перебування дитини у садочку. Зручні меблі, дуже багато розвиваючих іграшок, танцювальні і спортивні зали, привабливі інтер’єри – є все для фізичного і психологічного та розумового розвитку малечі.

Педагоги дуже багато часу займаються із дітьми у межах групових завдань та індивідуально. Підготовка до школи у рамках 12 навчальних предметів, вивчення англійської і французької мови, робототехніка, заняття шахами, аеробікою сприяють розвитку всебічно розвинутої особистості. Ми впевнені, що кожна дитина обдарована, індивідуальність. Потрібно просто визначити її таланти і створити умови для їх розвитку.

Разом з тим, у дітей обов’язково має залишатись час для самостійних ігор – наодинці із собою та з однолітками дитина вчиться чути свої бажання, прислухатись до них, фантазувати, починає розуміти себе як особистість. Для самостійних ігор діти забезпечені сучасними розвиваючими іграшками.

Із дитиною може працювати психолог, для подолання певних особистих складнощів у соціалізації чи з інших питань. Логопед працює із дітками, які потребують корекції мовлення.

Усі вихованці наших дитячих садочків  – це маленькі особистості, кожен потребує особливого підходу. І ми його знаходимо і завжди створюємо умови для того, щоб дитина могла займатись улюбленими справами та із задоволенням відвідувала обов’язкові навчальні заняття. А ще ми разом проводимо дозвілля – організовуємо дитячі свята, екскурсії, вистави.

У дитячих садочках обов’язково має дотримуватись правильний режим дня. Але, формуючи його, ми дослухаємось до побажань батьків. Розроблене меню передбачає правильне і здорове 5-разове харчування, але при потребі на харчоблоці можуть готуватись дієтичні страви. За здоров’ям дітей слідкує медична сестра, яка завжди перебуває на робочому місті.

У будь-яку хвилину ви можете подивитись, що робить ваша дитина, – усі заклади забезпечені системами відеоспостереження.

Наше завдання – виховувати щасливих дітей!

Apply Letter for Admission to Primary School

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis

Умка це - допитливі, сміливі та талановиті діти, котрі вміють нестандартно та глибоко мислити, в очах яких горить жага до нових знань, це ті діти, які здійснюють свої перші відкриття, радіють життю.

Умка це - креативна, досвідчена команда однодумців, які можуть не просто слухати, а й почути, які розуміють дітей та допомагають їм розкрити свої здібності та таланти.

Умка це - батьки, які довіряють нам і розуміють, що сучасних дітей треба вчити і виховувати по-іншому, враховуючи вимоги сьогодення, індивідуальні можливості та особистісні якості.

Відгуки батьків

Пани Яна!! 😀 спасибо вам огромное 💜 Низкий вам поклон)мы вам очень благодарны, что Егор был и мы еще надеемся этот год будет с вами)) всегда отпускали Егора со спокойной душой к вам 💜 ! Вы профессионал своего дела)) очень приятно смотреть как вы заботитесь о них, как о своих)) спасибо вам 😇

Семья Иванского Егора

Валентино Василівно, щиро дякую вам за настрій в садочку та школі, що вчора було створено! Діти були задоволені, а для мене – це прояв уваги і тепла від усього колективу, яким ви керуєте. Такі деталі завжди створюють святкову, домашню атмосферу. В нашому дитинстві ми могли лише мріяти про таке! Дякуємо Доброго дня! Дякуємо вам за…

Родина Марко Вероніки

Щиро дякую, пані Яно! За все ваше терпіння, професійний підхід, любов та ласку для наших дітей! Про такого вихователя, як ви, можна тільки мріяти! Уклін пані Тамарі, за роботу та терпіння! Також подяка усьому колективу садочка Умка Гранд! Ми дуже задоволені вашою роботою та результатом! Дякуємо!

Родина Хижових

Величезна вдячність гімназії УМКА-ГРАНД, всім вчителям, за оперативну реакцію, гнучкість, креативність, підтримку, небайдужість, адже нам всім це вдалось – рік навчання достойно завершено). Пані Олено, дуже і дуже дякуємо Вам та всім вчителям за вашу працю!!!!!!

Мама Проценка Бориса, учня 6 класу.

С каждой новой фотографией или новым видео, читая программу на день, я понимаю, почему мой ребёнок с таким удовольствием идёт в лагерь!) 😍 и когда муж звонит ей в 18:57 со словами: «Я приехал – выходи», в ответ он слышит: «Папа, ещё же 3 минуты!»))) 🤣 спасибо вам всем за то, что вы для них…

Мама Івашини Анастасії, учениці 6 класу.

Благодарим весь коллектив нашей любимой школы за самоотдачу, мобильность, высокую организованность и профессионализм в необычном учебном году 2019-2020. Спасибо за создание качественной и современной онлайн-платформы дистанционного обучения, которая выручала нас в период карантина и позволила закончить год успешно! Особая благодарность нашей замечательной пани Яна Литвиненко за то, что прилагала максимум усилий для того, чтобы дети…

Відгук мами Клеця Максима, учня 3 класу

Наші контакти

До зустрічі в наших закладах!

Київ "Умка" Вул.Котарбінського, 20

+380677274897 +380673334848

Київ "Умка Smart"Вул. Ернста, 16

+380674443838

Святопетрівське ЖК Петрівський квартал "Умка Гранд"

+380675553838

Софіївська Борщагіака ЖК "Волошковий" Умка "SMART" Вул. Щаслива, 7

+380673333838

Напишіть нам