Школи

Родина навчальних закладів

Дізнайтеся більше про наші садочки, школу-гімназію, центр дистанційного навчання, школу мистецтв і додаткові заннятя
та зробіть свій правильний вибір!

Щасливе дитинство починається тут!

Літній табір «EDUCATIONAL ADVENTURES»
Захоплююча програма для розвитку та навчання учнів 1-8 класів Вирушай…
Детальніше
Центр дистанційного навчання
Сучасні технології - золоті традиції освіти!
Детальніше

Якою має бути нова школа в Україні? Це питання ми поставили перед собою, створюючи мережу «Умка». І вирішили, що наші школи будуть:

– Спрямованими на кожну дитину як індивідуальність. Усереднений підхід, прийнятий у школах радянського зразка, застарілий. Та й він не продемонстрував особливої ефективності. Щоб кожна дитина досягала успіхів у навчанні, потрібна окрема увага педагога та індивідуальний план. Сучасні методики дозволяють це робити.

– Сучасними. Нові охайні інтер’єри надихають і створюють сприятливу атмосферу, сучасні технології дозволяють використовувати ефективні інтерактивні методики, а цікаві іграшки – якісно відпочити на перервах.

– Безпечними. І мова не лише про гарантію життя та здоров’я дитини – це аксіома, база, яка навіть не обговорюється. Для цього в наших школах створено Online-спостереження для батьків. Але головне – психологічна безпека. Ми створили простір, в якому учень не соромиться і не боїться помилитися. А тому він відкритий до всього нового, готовий отримувати знання і застосовувати їх на практиці.

– Орієнтованими на практику, а не на теорію. Важливе не заучування матеріалу, а його тлумачення, розуміння, як застосовувати знання у реальному житті. Так інформація і запам’ятовується краще.

Для того, щоб створити таку школу, ми залучили найкращих педагогів столиці. Вони спільною командою розвивають у наших маленьких студентів критичне мислення, поглиблено вивчаємо іноземні мови (французьку і англійському, при цьому останню – з носіями мови), IT- грамоту. За потреби наші школярі можуть займатись з викладачами індивідуально, відвідувати факультативні заняття за напрямками, які їх цікавлять чи потрібні в майбутньому. Але наш пріоритет – навчити любити вчитись, умінню отримувати, систематизувати, використовувати знання.

Наші випускники готові до вступу в найкращі університету – і не лише України, а й всього світу. Програма дозволяє без додаткової підготовки скласти ЗНО та підготуватись до іспитів в іноземні вищі навчальні заклади.

Окрема увага приділяється творчому розвитку особистості, розвитку громадянських та підприємницьких компетенцій, спортивним заняттям.

Для комфортного навчання створені всі побутові умови. Школи оснащені сучасними ергономічними меблями, організоване здорове харчування (на власному харчоблоці) з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей кожної дитини.

Apply Letter for Admission to Primary School

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis

Умка це - допитливі, сміливі та талановиті діти, котрі вміють нестандартно та глибоко мислити, в очах яких горить жага до нових знань, це ті діти, які здійснюють свої перші відкриття, радіють життю.

Умка це - креативна, досвідчена команда однодумців, які можуть не просто слухати, а й почути, які розуміють дітей та допомагають їм розкрити свої здібності та таланти.

Умка це - батьки, які довіряють нам і розуміють, що сучасних дітей треба вчити і виховувати по-іншому, враховуючи вимоги сьогодення, індивідуальні можливості та особистісні якості.

Відгуки батьків

Пани Яна!! 😀 спасибо вам огромное 💜 Низкий вам поклон)мы вам очень благодарны, что Егор был и мы еще надеемся этот год будет с вами)) всегда отпускали Егора со спокойной душой к вам 💜 ! Вы профессионал своего дела)) очень приятно смотреть как вы заботитесь о них, как о своих)) спасибо вам 😇

Семья Иванского Егора

Валентино Василівно, щиро дякую вам за настрій в садочку та школі, що вчора було створено! Діти були задоволені, а для мене – це прояв уваги і тепла від усього колективу, яким ви керуєте. Такі деталі завжди створюють святкову, домашню атмосферу. В нашому дитинстві ми могли лише мріяти про таке! Дякуємо Доброго дня! Дякуємо вам за…

Родина Марко Вероніки

Щиро дякую, пані Яно! За все ваше терпіння, професійний підхід, любов та ласку для наших дітей! Про такого вихователя, як ви, можна тільки мріяти! Уклін пані Тамарі, за роботу та терпіння! Також подяка усьому колективу садочка Умка Гранд! Ми дуже задоволені вашою роботою та результатом! Дякуємо!

Родина Хижових

Величезна вдячність гімназії УМКА-ГРАНД, всім вчителям, за оперативну реакцію, гнучкість, креативність, підтримку, небайдужість, адже нам всім це вдалось – рік навчання достойно завершено). Пані Олено, дуже і дуже дякуємо Вам та всім вчителям за вашу працю!!!!!!

Мама Проценка Бориса, учня 6 класу.

С каждой новой фотографией или новым видео, читая программу на день, я понимаю, почему мой ребёнок с таким удовольствием идёт в лагерь!) 😍 и когда муж звонит ей в 18:57 со словами: «Я приехал – выходи», в ответ он слышит: «Папа, ещё же 3 минуты!»))) 🤣 спасибо вам всем за то, что вы для них…

Мама Івашини Анастасії, учениці 6 класу.

Благодарим весь коллектив нашей любимой школы за самоотдачу, мобильность, высокую организованность и профессионализм в необычном учебном году 2019-2020. Спасибо за создание качественной и современной онлайн-платформы дистанционного обучения, которая выручала нас в период карантина и позволила закончить год успешно! Особая благодарность нашей замечательной пани Яна Литвиненко за то, что прилагала максимум усилий для того, чтобы дети…

Відгук мами Клеця Максима, учня 3 класу

Наші контакти

До зустрічі в нашому закладі!

Софіївська Борщагіака Умка "SMART" Гімназія Вул. Щаслива, 7

+380673333838

Святопетрівське ЖК Петрівський квартал "Умка Гранд" Гімназія

+380675553838

Напишіть нам