Школа – гімназія “Умка Smart” ЖК Волошковий

Повна середня освіта

Школа-Гімназія "Умка Smart

ЖК "Волошковий"

Якісна освіта є ключовим елементом успіху сучасної людини. При цьому принципове значення набувають не енциклопедичні знання, а вміння навчатись, швидко знаходити, систематизувати інформацію, використовувати її на практиці. Саме на такій концепції базується навчальний процес у нашій школі. Ми прагнемо навчити дитину навчатись і любити навчитись, використовуючи при цьому принцип наступності освіти.

Навчання у школі-гімназії “Умка Smart” відкриває усі можливості до найкращих закладів вищої освіти у світі. На додаток до викладання затвердженої навчальної програми наші учні поглиблено вивчають іноземні мови (французьку, англійську, ведуться заняття із носіями мови), обирають факультативні курси. У викладанні використовуються ефективні методики та сучасні інтерактивні технології.

Діти навчаються у спеціалізованих класах гуманітарного спрямування. Навчальні класи забезпечені усім необхідним для організації ефективного навчального процесу. Створені умови для творчого і фізичного розвитку учнів: вони можуть займатись музикою, вокалом, танцями, у театральному гуртку, художній студії.

Учні можуть робити уроки у школі, у межах груп подовженого дня. Організоване правильне харчування.

 S

В нашій школі

 • Навчальні класи оснащено за останнім словом техніки, розраховані на невелику кількість учнів;
 • Класи з поглибленим вивченням англійської та французької мов;
 • English speaking club з носіями мови;
 • Державна національна програма освіти з провідними методиками викладання;
 • IT- грамоті навчаємо з першого класу;
 • Домашні завдання готуємо разом;
 • Факультативи, спортивні секції та різноманітні гуртки.
 • Велика актова зала для традиційних святкувань.
 • Спортивний майданчик та місця для прогулянок і дозвілля;
 • Високоякісне п’ятиразове харчування, власний харчоблок, меню складається дієт-сестрою;
 • Психологічний супровід – допомога в подоланні труднощів;
 • Online спостереження для батьків і цілодобова охорона

Школа життєвого успіху

Загальноосвітня підготовка.  Здійснюємо загальноосвітню підготовку учнів з 1 по 11 клас згідно з вимогами Державних стандартів початкової загальної освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти.

Спеціалізовані класи. Гімназійні класи трьох напрямів: гуманітарні – з поглибленим вивчення іноземної мови.

Іноземні мови. Забезпечуємо поглиблене вивчення англійської мови за комунікативною методикою Кембріджського та Оксфордського університетів. Пропонуємо факультативний курс з французької мови.

ІТ- і комп’ютерна грамотність. Формуємо інформаційно-комунікаційну компетентність з першого класу. Розвиваємо здатність учнів орієнтуватись в інформаційному просторі, володіти й оперувати інформацією.

Програма «Учись учитися». Формуємо й розвиваємо в учнів уміння вчитися – здатність  до виконання самокерованої свідомої навчально-пізнавальної діяльності, враховуючи принцип наступності в навчанні.  

Програма «Level up». Закладаємо основи загальнокультурної компетентності учнів через формування й розвиток в них здатності орієнтуватися на загальнолюдські цінності у власній поведінці, особистісному зростанні, та  міжособистісних стосунках.

Програма «Умка сity». Розвиваємо соціальні, громадянські, підприємницькі компетентності в учнів. Реалізація програми відбувається в ігровій формі.  Особливістю цієї гри є абсолютна правдоподібність (проведення референдумів та виборів, відкриття підприємств та виплата податків, випуск акцій та взяття кредитів).

Програма «Здоров’я». Закладаємо  основи здорового способу життя, розвиваємо здатність зберігати соціальне, психічне та духовне здоров’я.

Групи подовженого дня. Виконуємо домашні завдання разом. Створюємо умови для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії кожної дитини, супроводжуємо її розвиток,  здійснюємо загальне керівництво самостійною діяльністю.

Секції та гуртки. На ваш вибір: театральна студія, студія живопису, хореографічний клас, lego-Education, тхеквандо, студія танцю, шахова студія, zumba, художня гімнастика, музична студія.

Літній табір “Умка Camp”. 21 тематичний день – здоров’я, дитинства, краси, шахів, дозвілля, музики та ін.  Англомовне середовище

Шлях до успіху через розвиток талантів!​

Театральна студія
Студія живопису
Хореографічний клас
Lego-Education
Таеквандо
Студія танцю

 

Шахова студія
Художня гімнастика
Музична студія та вокал – уроки для дітей від 3 років.
Класи фортепіано, бандури, саксофону, гітари, скрипки.
Робототехніка
Ментальна арифметика

Наші контакти

До зустрічі в наших закладах!

Святопетрівське ЖК Петрівський квартал "Умка Гранд"

+38067 555-38-38

Напишіть нам