Центр дистанційного навчання

Структурний підрозділ НВК "Умка гранд"

Центр дистанційного навчання

Високоякісна дистанційна освіта для учні 1-11 класів відповідно до державних стандартів середньої освіти гарантоване отримання документу про освіту єдиного державного зразка України додаткові заняття зі шкільних предметів з репетитором та використанням платформи дистанційного навчання реалізацію індивідуальної освітньої траєкторії дитини з персональним тьютором

ЦДН "Умка Гранд"

Це інноваційний навчальний заклад, в основу якого покладено компетентніснй підхід до навчання, що забезпечує формування та розвиток в учнів  таких ключових компетентностей: уміння вчитися, мовної, інформаційно-комунікаційної,  загальнокультурної, соціальної, громадянської, підприємницької, здоров’язбережувальної.

 Результатом цього процесу є загальна компетентність випускника школи, що забезпечує його успішну самореалізацію в суспільстві.
 
В організації навчання ми раціонально поєднуємо інноваційні та класичні методи навчання, що забезпечують високу успішність учнів.
Як відбувається навчання?
Навчання учнів у ЦДН відбувається за такою траєкторією:
Обери клас – предмет – семестр – тему – урок – ознайомся з теоретичними відомостями, відео, аудіо-файлами до уроку – отримай консультацію вчителя – закріпи навчальний матеріал – виконай тест – узагальни та систематизуй навчальний матеріал – зроби домашнє завдання – підведи підсумки
 
Як вступити до ЦДН?  
Пакети «Учень», « Тьютор», «Екстерн»
1 крок. Зібрати необхідні документи для вступу:
– заява батьків або осіб, які їх замінюють (форма заяви надається за запитом); копія свідоцтва дитини або копія паспорта; особова справа учня; табель та/або виписка оцінок за поточний навчальний період; свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів); 2 фотокартки розміром 3×4 см; копія паспорта одного з батьків.
2 крок. Передати документи до адміністрації ЦДН в зручній для Вас формі:
– особисто за адресою, що вказана в контактах, з 10.00 -18.00 год.;
– електронною поштою скановані копії документів: eumrka@ukr.net;
– поштою рекомендованим листом за адресою, що вказана в контактах.
3 крок. Укласти договір з НВК «Умка Гранд» про навчання. Укладання договору про навчання відбувається індивідуально з урахуванням  вибору формату навчання, надання знижки, вибору гуртків, секцій та ін.).
4 крок. Здійснити передбачену договором оплату протягом 3-х діб після підписання договору.
5 крок. Розпочати навчання.

08141, Києво-Святошинський р-н.
с. Святопетрівське  бул. Т.Шевченка, 12

тел.: (067) 555-38-38, (067) 727-48-97
eumka@ukr.net
www.eumka.com